fbpx

Zmalowana

Salon Kosmetyczny w Siemianowicach i Bytkowie
Rezerwacje CentrumRezerwacje Bytków

Polecam serdecznie pazurki u Weroniki S., do której losowo trafiłam w kwietniu zapisując się pierwszy raz przez moment.pl do salonu Zamalowanej i nie żałuję – od tego czasu jestem jej stałą klientą i nigdy się nie zawiodłam. (…) W salonie zawsze panuje miła atmosfera i przede wszystkim zasady higieny zachowane są na najwyższym poziomie.

Aleksandra Stompel

o salonie z centrum

Przepiękne paznokcie, duży wybór kolorów i profesjonalne doradztwo Pań stylistek! Jestem klientką tego salonu od niedawna ale już wiem, że paznokcie będę robić tylko tu:) Z całego serca polecam stylistkę Panią Magdę.

Magdalena Zorychta

o salonie na Bytkowie

Najlepszy Salon ! Atmosfera przyjemna , Dziewczyny wiedzą co robią ! Nigdy się na nich nie zawiodłam !  Jestem mega zadowolona za każdym razem kiedy wychodzę z salonu, a chodzę już do nich prawie dwa lata .

Piękne rezultaty
Martyna Ogórek

o salonie z centrum

Od kilku miesięcy regularnie robię paznokcie u pani Sabiny, właścicielki salonu, za każdym razem jestem mega zadowolona. Miła atmosfera, wszystko robione profesjonalnie, w higienicznych warunkach, pomoc w dobieraniu koloru. Serdecznie wszystkim polecam!

Emilia Słomiak

o salonie na Bytkowie

Zmalowana Centrum Siemianowic

Zmalowana Bytków